DVI

Субота, 21.04.2018, 12.34.14
Головна » 2016 » Серпень » 17 » У грі Minecraft нарешті з'явилася підтримка VR-гарнітури Oculus Rift
16.00.41
У грі Minecraft нарешті з'явилася підтримка VR-гарнітури Oculus Rift

      Як і було обіцяно, в гру Minecraft для Windows 10 додали підтримку гарнітури віртуальної реальності Oculus Rift. Можливість прогулятися віртуальним світом Minecraft принесло безкоштовне оновлення.

Відзначимо, що власники Oculus Rift могли і раніше грати в Minecraft, попередньо встановивши спеціальний мод під назвою Minecrift, але офіційно підтримка віртуальної реальності рівня настільних систем - версія для гарнітури Samsung Gear VR вийшла ще в квітні - з'явилася в популярному віртуальному конструкторі тільки зараз. Власники шоломів Vive, яких обділили, можуть грати в Minecraft по-старому - за допомогою мода Vivecraft, який, до слова, також підтримує Oculus Rift.

Команда розробників Minecraft стверджує, що користувачі Windows 10 можуть розраховувати на ряд додаткових можливостей, яких немає у версії для Gear VR. Серед них підтримка миші і клавіатури і більш високі налаштування графіки - одна з переваг величезної обчислювальної потужності VR-сумісних настільних систем.

Розробники передбачили окремий профіль з настройками для гри в Minecraft в шоломі віртуальної реальності Oculus Rift. Таким чином, користувачам не доведеться кожного разу міняти різні параметри в налаштуваннях гри, переходячи з VR-гарнітури на звичайний монітор, і назад.

Безумовно, найважливішою відмінністю Rift від Gear VR є фірмові контролери Oculus Touch, які надійдуть у продаж до кінця цього року. Компанія Microsoft не згадує, чи отримає в кінцевому підсумку гра Minecraft підтримку контролерів. Більш того, зі сторінки Minecraft VR прибрали зображення контролерів Oculus Touch, красувався там до недавнього часу, так що поки залишається задовольнятися стороннім контролером або клавіатурою.

Джерело: The Verge
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: