DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.45.22
Головна » 2016 » Вересень » 20 » У Франції заборонять продавати одноразовий пластиковий посуд (включаючи стаканчики) з 2020 року
10.01.15
У Франції заборонять продавати одноразовий пластиковий посуд (включаючи стаканчики) з 2020 року

      Після заборони пластикових пакетів, французькі законодавці вирішили, що варто також заборонити продаж пластикових тарілок, стаканчиків і столових приладів. Заборона набуде чинності в 2020 році, до цього часу в магазинах можна буде продавати тільки такий одноразовий посуд і прилади, які може бути перетворена в компост, повідомляє видання «Новий Час».

Новий закон пішов за повною забороною на пластикові пакети, який був прийнятий в липні поточного року. Ці рішення є частиною стратегії переходу країни на більш екологічно чисті виробництва, а також на скорочення викидів парникових газів. Статистики підрахували, що в 2015 році французи викинули 4,73 мільярда пластикових стаканчиків. Припускають, що новий закон покладе край залежності країни від одноразових пластикових виробів.

Відповідно до нового закону, заборона на поширення одноразового кухонного посуду, стаканчиків, чашок і тарілок вступить в силу в 2020 році, щоб дати виробникам час пристосуватися. Однак дослідники підкреслюють, що виробництво біоразкладаючихся чашок і тарілок, які здатні витримувати гарячу їжу і питво, поки вкрай складно і дорого.

Джерело: Новий Час
Переглядів: 128 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: