DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.37.14
Головна » 2016 » Грудень » 26 » У Франції відкрито першу в світі дорогу з покриттям із сонячних панелей
12.00.33
У Франції відкрито першу в світі дорогу з покриттям із сонячних панелей
      У невеликому селищі Tourouvre-au-Perche в Нормандії (Франція) побудована перша в світі ділянка автомобільної дороги, яка вкрита сонячними панелями. На церемонії відкриття була присутня Міністр екології Франції Сеголен Руаяль (Ségolène Royal).
Фотограф: Christophe Petit Tesson/EPA

.Дана ділянка дороги має протяжність 1 км, а загальна площа поверхні, покритої сонячними панелями, становить 30 тис. квадратних футів (близько 2,8 тис. квадратних метрів). Вартість створення такої дороги заявлена на рівні $ 5,2 млн. сонячні панелі захищені спеціальним каучуковим покриттям на базі кремнію, завдяки чому можуть витримувати вагу рухомих по дорозі автомобілів, в тому числі автопоїздів. Електроенергію, що виробляється за допомогою дорожніх сонячних панелей, планується використовувати для потреб міста.

Дорожні сонячні панелі мають ряд недоліків в порівнянні з панелями, встановленими на даху будинків. У них менша ефективність і в той же час більш висока вартість виготовлення. Однак компанія Colas, що займається створенням таких доріг з сонячними панелями, має намір знизити їх вартість.

Якщо дорога буде функціонувати відповідно до очікувань, Сеголен Руаяль має намір ініціювати установку сонячних панелей вже на 1000 км французьких доріг.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про намір покрити сонячними панелями ділянку американського шосе 66.

Джерело: The Verge
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: