DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.42.40
Головна » 2017 » Червень » 15 » У Firefox 54 впроваджена технологія Electrolysis, покликана зробити браузер швидше, стабільніше і безпечніше
10.00.17
У Firefox 54 впроваджена технологія Electrolysis, покликана зробити браузер швидше, стабільніше і безпечніше

      У новій версії браузера Mozilla Firefox додана підтримка технології Electrolysis, яка покликана зробити браузер більш швидким і стабільним. Її розробка почалася ще кілька років тому, але потім була припинена через технічні труднощі. Тепер вона закінчена і під назвою E10S доступна в споживчій версії Firefox 54, хоча перші напрацювання з'явилися ще у версії під номером 48.

Технологія Electrolysis розділяє різні обчислювальні завдання на різні процеси, використовуючи для кожного з них окремі осередки пам'яті. Завдяки такому підходу вдається ізолювати проблеми, які в іншому випадку могли б сповільнити роботу браузера або викликати його аварійне завершення роботи.

Як зазначив віце-президент Firefox Нік Нгуєн (Nick Nguyen), завдяки новому підходу вдалося значно підвищити продуктивність браузера Firefox, зменшити кількість збоїв і зробити перегляд сайтів більш гладким. Навіть перевантажені сторінки, такі як новинні стрічки Facebook, відображаються більш плавно і точно.

Разом з тим, ізоляція різних процесів в Firefox працює не зовсім так, як в конкуруючих браузерах. У той час як конкуруючі рішення переносять кожен відкритий сайт в свій власний обчислювальний процес, Firefox призначає сайти одному з чотирьох доступних процесів. Завдяки цьому вдається досягти більш економного споживання оперативної пам'яті. Разом з тим, Electrolysis дозволяє підвищити безпеку веб-серфінгу завдяки впровадженню механізму пісочниці. Він ізолює зовнішні атаки і запобігає використанню браузера в якості точки входу в комп'ютер.

Джерело: cnet
Переглядів: 85 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: