DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.00.28
Головна » 2016 » Серпень » 22 » У Фінляндії стартувала унікальна освітня програма підготовки професійних геймерів
16.00.06
У Фінляндії стартувала унікальна освітня програма підготовки професійних геймерів
      У цьому році в училище Орівесі стартувала унікальна в європейському масштабі освітня програма з кіберспорту. Після випуску студенти відділення кіберспорту стануть професійними геймерами.
Завдання цієї освітньої ініціативи - зробити з вирослих на комп'ютерних іграх молодих людей висококласних гравців і показати, як захоплення іграми може поступово перерости в професію. Причому досить високооплачувану, враховуючи рекордні розміри призових фондів на турнірах з кіберспорту. Буквально на днях призовий фонд майбутнього чемпіонату світу з Dota 2 став рекордним для кіберспорту.

За словами координатора училища Ярі Юлтявя, щоб домогтися високих результатів, геймерам потрібно близько 10 тис. годин інтенсивної гри. Училище надає їм таку можливість. При цьому викладачі також стежать за тим, щоб студенти робили перерви і не грали цілодобово безперервно. Крім ігор в програмі навчання значиться заняття фізкультурою і психологічні тренінги, зокрема, «управління власним розумом». Все це в комплексі має допомогти добитися високих результатів в кіберспорті.

Джерело: Uutiset
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: