DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.37.58
Головна » 2018 » Жовтень » 24 » У Fallout 76 буде більше 150 годин додаткового контенту крім основного сюжету
17.00.07
У Fallout 76 буде більше 150 годин додаткового контенту крім основного сюжету
      Розробники з Bethesda Game Studios поділилися невеликою порцією інформації про майбутню гру Fallout 76. Вона була розкрита в інтерв'ю журналістам видання The Official Xbox Magazine.

Як відзначають розробники, гравцям Fallout 76 буде доступна велика кількість ігрового контенту. Ігрова карта буде в 4 рази більше, ніж пропонувалося в грі Fallout 4. А кількість додаткового контенту (крім основної сюжетної лінії) зажадає більше 150 годин для дослідження. І в даному випадку мова йде тільки про той контент, який буде доступний відразу ж в момент виходу гри. Надалі розробники мають намір «агресивно» наповнювати гру новим змістом, щоб підтримувати на високому рівні інтерес у шанувальників серії Fallout.

При цьому наголошується, що Fallout 76 - це гра про виживання. Гравцям належить приймати різні рішення, виживати самостійно або в складі групи, приділяти час вивченню інформації на моніторах або голограмах. Причому, під час захопленого читання терміналу до гравця зможе підкрастися хтось і просто з'їсти його персонажа.

Офіційний вихід гри Fallout 76 запланований на 14 листопада. Однак ті користувачі, які оформили попереднє замовлення, зможуть приєднатися до постапокаліптичного світу трохи раніше в рамках бета-тестування. Причому, досягнутий під час бета-тесту прогрес збережеться і після офіційного виходу гри.

Джерело: wccftech
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: