DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.42.16
Головна » 2017 » Січень » 12 » У Європі хочуть посилити правила приватності для месенджерів і інтернет-сервісів
18.00.01
У Європі хочуть посилити правила приватності для месенджерів і інтернет-сервісів
      Європейська комісія пропонує впровадити нові правила приватності, які будуть більш відповідати нинішнім реаліям інтернету. Зокрема, правила, що діють для телекомунікаційних операторів, планується розширити і на «нових провайдерів електронних комунікаційних сервісів». Йдеться про сервіси WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Gmail, iMessage, Viber і ін.

Якщо нові правила будуть затверджені, то зазначені сервіси і додатки будуть обмежені в можливості використання персональних даних користувачів. IT-компанії, які здійснюють свою діяльність в ЄС, повинні будуть гарантувати конфіденційність голосових, текстових та електронних повідомлень користувачів. Таким чином, поштовий сервіс Gmail і інші подібні не зможуть демонструвати рекламу, релевантну контенту повідомлень (якщо тільки користувач добровільно не дозволить це).

У той же час організація ETNOA (European Telecommunications Network Operators 'Association) вважає, що для її учасників будуть діяти більш суворі обмеження, ніж для інтернет-компаній. В організації також вважають, що оновлені правила будуть стримувати майбутні технології, обмежуючи можливість використання даних про розташування в підключених до інтернету автомобілях, пристроях інтернету речей і мобільних додатках.

Разом з тим, нові правила приватності дозволять відкрити і нові можливості в бізнесі для телекомунікаційних операторів. Наприклад, вони зможуть використовувати метадані для надання додаткових сервісів, наприклад, надання даних про своє розташування транспортним компаніям або міським службам, що дозволить більш точно планувати інфраструктуру. Але в такому випадку користувачі повинні будуть дати свою згоду на використання даних.

ЄС також пропонує раціоналізувати правило, яке вимагає отримувати сповіщення на сайті або в сервісі про використання файлів cookie. У той час як чиновники ЄС вважають, що це дозволить користувачам більш повно контролювати свою приватність, представники рекламної галузі дотримуються іншої точки зору. Вони запевняють, що це лише внесе додаткову плутанину, коли користувачам буде необхідно постійно реагувати на виведені повідомлення про використання файлів cookie.

Разом з тим, деякі пункти, що стосуються приватності, не потрапили в місця розстановки. Наприклад, одне з ранніх пропозицій передбачала повне відключення куки в браузерах за замовчуванням. Також пропонувалося дозволити громадянам ЄС звертатися в суд у випадку порушення правил приватності. У нинішній редакції таких пропозицій вже немає.

У будь-якому випадку, поки що мова йде лише про пропозиції. До моменту їх прийняття та затвердження вони ще можуть бути істотно змінені після численних дебатів.

Джерело: Engadget
Переглядів: 238 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: