16.51.32
У Epic Games Store безкоштовно роздають відразу 3 гри: Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition і The Escapists 2
      Сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store підготував для своїх користувачів чергову роздачу ігор, які в інший час поширюються на платній основі. На цьому тижні є можливість поповнити свою колекцію відразу трьома проектами: Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition і The Escapists 2. Безкоштовна роздача триватиме до 16 липня.


Killing Floor 2 - це кооперативний шутер від першої особи в жанрі survival horror. У грі шестеро осіб виявляються закинуті на карту, щоб знищити мутантів і боса. Вони повинні витримати певну кількість хвиль мутантів-клонів, після яких з'являється один з босів. Після закінчення хвилі вожно закупити нове озброєння і екіпіровку у торговця. У грі доступні поодинокі і розрахований на багато користувачів режими. Також доступний режим, в якому дві команди борються один проти одного, одна з них захищається, друга - нападає. Безкоштовно отримати гру Killing Floor 2 можна за наступною адресою в магазині Epic Games Store або в офіційному клієнті сервісу.

Lifeless Planet представляє собою адвентюр-платформер з елементами інтерактивної історії. Вона розповідає про астронавтів, які відправляються до далекої планети, але терплять крах. Виживший персонаж знаходить на мертвій планеті сліди занедбаного радянського поселення. Досліджуючи планету, астронавт зустріне російську дівчину по імені Аеліта, яка буде досліджувати планету і причини вимирання людей, відкриє таємниці минулого. Безкоштовно отримати гру Lifeless Planet: Premier Edition можна в магазині Epic Games Store або в клієнті сервісу.

The Escapists 2 - це стратегічна рольова гра. Гравцеві належить узяти на себе управління ув'язненим і слідувати щоденному розпорядку в в'язниці. Одночасно потрібно виконувати завдання інших ув'язнених і шукати можливості для втечі. У грі реалізована система створення предметів і розширена бойова система. У разі затримання персонажа, він поміщається в карцер, і весь прогрес втрачається. У грі присутній як локальний, так і кооперативний режими. Два гравці можуть допомагати один одному в процесі втечі. Змагальний розрахований на багато користувачів турнір є протистояння чотирьох гравців, і той, хто швидше за всіх втікає з в'язниці, перемагає. Гра The Escapists 2 доступна за наступною адресою в магазині Epic Games Store.
Переглядів: 46 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close