DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.14.30
Головна » 2018 » Травень » 11 » У Дубаї показали в роботі поліпшену версію української бездротової зарядки Technovator XE
14.35.49
У Дубаї показали в роботі поліпшену версію української бездротової зарядки Technovator XE
      Про проект української бездротової зарядки Technovator XE, яка може заряджати кілька віддалених на велику відстань пристроїв одночасно, ми знаємо вже досить давно. Technovator XE завоювала грант в сумі 50 000 євро за програмою ЄС.

Technovator XE відвідала конференцію GISEC, IOTX & AI в Дубаях, де провела демонстрацію можливостей своєї бездротової зарядки. Судячи з усього, демонструвалася поліпшена версія пристрою.

Нагадаємо, що спочатку йшлося про те, що Technovator XE зможе передавати енергію на 4 пристрої одночасно, що знаходяться на відстані близько 5 метрів. Тепер же «5 канал» пише, що за допомогою Technovator XE можна буде заряджати до восьми гаджетів.

У Technovator XE використовується фірмова запатентована технологія. Бездротова зарядна станція Technovator XE підключається до звичайної побутової розетки і може передавати енергію по повітрю на відстань 5,2 м одночасно для восьми пристроїв. Важливо, що самі пристрої повинні бути одягнені в спеціальні чохли, в які вбудований приймач. Однією з головних особливостей системи є можливість визначати пріоритетність і швидкість заряду для кожного з пристроїв через супутній мобільний додаток.

У Technovator XE є офіси в США і Польщі, тоді як сама команда розробників - українська. Зараз компанія готується до початку продажів пристрою і займаємося отриманням відповідних сертифікатів в ЄС, США та інших країнах. Раніше глава стартапу Лешек Савицький заявляв, що виробництво Technovator XE почнеться в Азії в 2019 році. Тобто, не варто чекати появи Technovator XE на ринку раніше 2019 року.

Джерело: 5.ua
Переглядів: 57 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: