DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.53.38
Головна » 2018 » Вересень » 27 » У Данії хочуть перевести водійське посвідчення в цифровий вигляд і працювати з ним через додаток на смартфоні
10.00.02
У Данії хочуть перевести водійське посвідчення в цифровий вигляд і працювати з ним через додаток на смартфоні
      Незабаром водіям в Данії не потрібні будуть фізичні водійські посвідчення для управління автомобілем. Замість цього планується впровадити цифрову версію водійського посвідчення, доступ до якої буде здійснюватися за допомогою додатка. Таким чином, для офіційного управління автомобілем потрібно мати лише смартфон з відповідним додатком (і портативний акумулятор теж зайвим не буде).

За словами міністра інновацій в громадському секторі Софі Лєде, для багатьох людей смартфони вже замінили гаманці, таки чином, є сенс перенести в смартфон і водійське посвідчення, щоб воно завжди було під рукою в разі потреби.

При цьому наголошується, що цифрове посвідчення водія буде доповнювати, а не замінювати фізичне посвідчення. Цифрова версія буде доступна через додаток, а саме додаток можна буде відкрити за допомогою розпізнавання відбитку пальця власника або за допомогою безпечного входу.

Посвідчення водія стане першим офіційним ідентифікаційним документом, які планується перевести в цифрову форму. Як зазначає міністр транспорту Данії Оле Бирк Олесен, нинішні пластикові водійські посвідчення не втратять актуальності після впровадження цифрової версії. Але адміністрування саме цифрового посвідчення буде простішим. Зараз обробка фізичних посвідчень буває занадто повільною. Надалі крім впровадження цифрового документа планується також додати можливість оформлення заявки на отримання водійського посвідчення в цифровому вигляді, щоб заощадити час заявників і державних службовців.

Як очікується, додаток для роботи з цифровим водійським посвідченням буде запущено в кінці 2020 року.

Джерело: thelocal
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: