DVI

Понеділок, 19.02.2018, 11.32.22
Головна » 2016 » Грудень » 29 » У Білорусі створили прототип власного електромобіля і хочуть випустити перші 100 примірників для використання в якості таксі вже в наступном
14.00.33
У Білорусі створили прототип власного електромобіля і хочуть випустити перші 100 примірників для використання в якості таксі вже в наступном
      У Білорусі створили прототип власного електромобіля і вже в наступному році хочуть запустити його в дослідне виробництво, зібравши перші 100 примірників на базі місцевого підприємства «БелДжі», яке займається локальним складанням автомобілів марки Geely. Інформація заслуговує дуже пильної уваги з боку представників українського автопрому, яка володіє не меншими можливостями в даній галузі.

Отже, перші дані про проект «білоруської Тесли» повідомив голова Державного комітету з науки і технологій Олександр Шумілін. Він зазначив, що в 2017 році в республіці Білорусь планується сформувати кілька комплексних державних науково-технічних цільових програм, метою яких є не просто науково-технічні розробки і дослідні зразки, а конкретна продукція і конкретне виробництво. У тому числі ставиться завдання сформувати комплексну цільову програму по електромобілям.

Власне, за підсумками даної інформації виникає риторичне питання - що заважає українському автопрому, що випускає власні і закордонні автомобілі, створити умовний «електроланос», практичний і недорогий, вибивши під цей проект відповідні пільги? Або простіше ввозити в Україну Nissan Leaf?

Джерело: БЕЛТА
Переглядів: 155 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: