DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.34.15
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » У безпечному пошуку Google діти натрапили на зображення напівголих порноактрис
14.00.59
У безпечному пошуку Google діти натрапили на зображення напівголих порноактрис
      Безпечний режим пошуку зображень сервісу Google Images «допускає» фотографії напівголих порноактрис. На проблему звернув увагу американський шкільний вчитель Шона Поппе.

Він розповів, що в ході проведення уроку восьмирічним учням було задано перевести слово Hot («гарячий») на мову маорі. В результаті, діти знайшли еротичні зображення, хоча у них на комп'ютерах був включений безпечний пошук.

Пізніше вдалося встановити, що ця проблема стосується багатьох користувачів Google. Якщо вбити в пошуку слово Hot, в верхніх результатах видачі з'являться сотні знімків жінок в нижній білизні, незважаючи на включений безпечний режим. Більш того, на деяких фото дівчини зображені взагалі без одягу - їх інтимні місця прикриті намальованими смайликами.

У коментарях до повідомлення Поппе на форумі Google один з користувачів порекомендував скаржитися на непристойний контент за допомогою спеціальної форми. Однак, за словами Поппе, даний метод недоцільний, оскільки таким чином за один раз можна поскаржитися тільки на один URL, в той час як "гарячих" фотографій в безпечному пошуку - безліч.
«Я сподіваюся, що Google вживе заходів. Все ж це не одна з пересічних проблем», - зазначив учитель.
Тим часом, інший користувач пояснив, що фільтри пошукового гіганта групують контент на основі популярності. Таким чином, алгоритми, ймовірно, почали б виводити фривольні зображення і в якості ілюстрацій до слова «кава», якби люди клікали на фото напівголих жінок при його пошуку. Крім того, якщо людина, що публікує непристойний контент, знає, як працює безпечний режим пошукової системи, він може його обійти.
«В результаті, нам залишається тільки чекати, коли Google розробить більш досконалу систему пошуку, і вчити дітей чіткіше описувати необхідний контент», - написав користувач.
Джерело: форум Google
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: