DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.07.30
Головна » 2018 » Листопад » 28 » У 33 країнах середня швидкість мобільного інтернету вище, ніж по Wi-Fi
08.00.19
У 33 країнах середня швидкість мобільного інтернету вище, ніж по Wi-Fi
      Як свідчать дані дослідження, проведеного компанією OpenSignal, відразу в 33 країнах швидкість мобільного інтернет-доступу виявилася вищою, ніж у типових точок доступу Wi-Fi. Причому, така ситуація спостерігається не тільки в країнах Європи і США, де активно впроваджуються передові стандарти зв'язку, але і в країнах Африки, Латинської Америки та Середнього Сходу.

При цьому в деяких країнах відзначається істотне перевищення швидкості мобільного інтернет-доступу над точками доступу Wi-Fi. Наприклад, в Австралії це перевищення складає 13 Мбіт/с. Ще в деяких країнах, таких як Ліван, Катар, Греція, Чехія, перевищення становить близько 10 Мбіт/с. Правда, в разі Лівану це викликано не стільки високою швидкістю мобільного інтернет-доступу, як надзвичайно низькими швидкісними показниками точок доступу Wi-Fi - всього лише 2,5 Мбіт/с. У багатьох країнах швидкісні показники мобільного доступу і Wi-Fi приблизно порівнянні.

З результатів дослідження OpenSignal можна зробити висновок, що користувачам і виробникам пристроїв пора переосмислити припущення про те, що Wi-Fi є найкращим способом інтернет-доступу. Таке твердження було справедливим кілька років тому, коли смартфони були на початковому етапі розвитку. Але зараз, коли вже широко поширені мережі LTE і готуються до масового запуску мережі 5G, а у Wi-Fi мереж спостерігається проблема з перевантаженнями, це твердження вже втратило актуальність.

Джерело: Engadget
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: