DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.04.14
Головна » 2019 » Липень » 18 » У 2020 році з'являться смартфони c 108-мегапіксельними камерами і 10-кратним оптичним зумом
07.47.09
У 2020 році з'являться смартфони c 108-мегапіксельними камерами і 10-кратним оптичним зумом
      Сучасні смартфони є продуктивними пристроями. Навіть бюджетні моделі здатні запускати вимогливі ігри (нехай і на низьких налаштуваннях якості графіки), а моделі середнього рівня, не кажучи вже про флагмани, легко справляються з будь-якими іграми і ресурсоємними додатками. Тому для залучення уваги потенційних покупців виробники змушені приділяти увагу іншим аспектам, таким як дизайн і камери.

Що стосується дизайну, ми вже бачили повноекранні смартфони без вирізів в дисплеї. У таких пристроях застосовуються або наскрізні отвори в екрані, або висувні модулі камер. Також виробники почали приділяти увагу складним пристроям.

Що стосується камер, то в цьому сегменті слід очікувати збільшення кількості мегапікселів у сенсорах і більш активного використання в об'єктивах систем з оптичним збільшенням зображення. Нещодавно компанія Samsung анонсувала випуск 64-мегапіксельного сенсора для камер смартфонів. Виробники кінцевих пристроїв почнуть активно використовувати його вже протягом найближчих тижнів. Але це далеко не межа.

 

 
За словами відомого інсайдера UniverseIce, в наступному році на ринку почнуть з'являтися смартфони, оснащені камерами зі 108-мегапіксельним сенсором і 10-кратним оптичним збільшенням. І хоча це може звучати малоймовірним, попередні заяви про появу смартфонів з 65-мегапіксельними камерами в середині 2019 року справді підтверджуються.

Поки не уточнюється, який виробник сенсорів виведе на ринок такий датчик. Можна припустити, що це знову буде Samsung. Також не уточнюється, яка технологія буде використовуватися в такому сенсорі. Сучасні 48- і 64-мегапіксельні сенсори для смартфонів використовують технологію 4-в-1, коли чотири сусідніх пікселів об'єднуються в один великий піксель для захоплення більшої кількості світла. Якщо такий же підхід буде застосовуватися і в новому датчику, то можна буде отримувати кінцеве зображення з роздільною здатністю 27 Мп, що теж немало.

Що стосується 10-кратного збільшення, то в даному випадку мова йде саме про оптичне збільшення без втрат якості, а не гібридне, яке використовують зараз деякі виробники смартфонів. Так що в цій галузі також очікується помітний прогрес.

Швидше за все, подробиці про смартфон зі 108-мегапіксельною камерою і 10-кратним оптичним збільшенням ми дізнаємося під час проведення виставки MWC 2020 в лютому наступного року. Хоча витоки можуть з'явитися і раніше.

Джерело: gizchina
 
 
Переглядів: 198 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: