DVI

Субота, 21.07.2018, 22.07.30
Головна » 2018 » Липень » 6 » У 2019 Baidu приступить до експлуатації самоврядних автобусів в Японії
16.00.34
У 2019 Baidu приступить до експлуатації самоврядних автобусів в Японії
      За даними Bloomberg, в наступному році компанія Baidu виведе свої самоврядні автобуси на дороги Японії. А в Китаї вони можуть з'явитися ще раніше.

Під час проведення щорічної конференції для розробників представники Baidu повідомили, що компанія прискорила виробництво самоврядних автобусів. Вона має намір експлуатувати такі транспортні засоби в Японії у співпраці з SB Drive. Це підрозділ Softbank, що спеціалізується на автономному громадському транспорті.

Baidu співпрацює з китайським виробником автобусів King Long, який і займається фактичним виробництвом автономних транспортних засобів, що одержали назву Apolong. При цьому вже виготовлено 100 примірників таких автобусів. Кожен автобус може перевозити до 14 пасажирів, але в них немає місця для водія і традиційних органів управлення. За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), автобус Apolong має четвертий рівень автономності, який не вимагає наявності водія при експлуатації в межах певної географічної зони.

Baidu також анонсувала оновлення своєї автономної платформи Apollo. Ці оновлення включають розпізнавання обличчя, що дозволить, наприклад, виявляти втому водія і здійснювати парковку. Разом з тим, Baidu має намір впровадити модель безпеки, а також камери і програмне забезпечення для роботи системи комп'ютерного зору Mobileye, дочірньої компанії Intel.

Джерело: The Verge
Переглядів: 21 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: