DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.53.49
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » У 2017 році на вулиці Дубаїв вийде перший робот-поліцейський
14.00.15
У 2017 році на вулиці Дубаїв вийде перший робот-поліцейський

      Департамент поліції Дубаїв представив першого робота-поліцейського, який приступить до роботи в міських умовах з 2017 року. Презентація відбулася в рамках 36-ї міжнародної виставки інформаційних технологій регіону Перської затоки GITEX Technology Week 2016.

Подробиці реалізації проекту не розкриваються, проте відомо, що поліція Дубаїв планує ввести в масову експлуатацію роботів-поліцейських протягом найближчих чотирьох років. Керівник департаменту високих технологій в поліції Дубаїв полковник Халід Разукі раніше заявив, що робот в певних ситуаціях в змозі замінити людину в цій роботі.

Як бачимо, зовнішній вигляд цього поліцейського навіть віддалено не нагадує робокопів, відомих по однойменних фільмах. Це скоріше адаптація виставкового гіда, який зможе підказати дорогу заблукавшому туристу, записати правопорушення на відео або викликати патрульний екіпаж, але навряд чи здатна самостійно затримати злочинця або кинутися в погоню.

Це не єдиний приклад того, як передові технології залучаються для охорони порядку в Еміратах - так, в 2016 році співробітники патрульно-постової служби виписали понад 60 штрафів за допомогою Google Glass, завдяки яким легко визначали порушників за номерними знаками машин.

У липні Дубаї запустили нову ініціативу, метою якої є об'єднання зусиль провідних міжнародних компаній і підприємців, що має забезпечити швидке впровадження «трансформаційних технологій» майбутнього по всьому місту.

Джерело: TJ
Переглядів: 158 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: