DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.58.53
Головна » 2017 » Січень » 3 » Творці EX.UA запустили анонімний файлообмінник FEX.NET
12.54.35
Творці EX.UA запустили анонімний файлообмінник FEX.NET
      Команда файлообмінника EX.UA, який припинив свою роботу в кінці 2016 року, повідомила про запуск сервісу анонімного обміну файлами, який отримав назву FEX.NET (File EXchange Network). Новий проект також дозволяє зберігати свої файли онлайн, але тепер доступ до них можуть отримати лише ті користувачі, у яких є ключ доступу, що складається з набору цифр. При завантаженні нових файлів ключ генерується автоматично і його можна відправити людині, для якого призначені файли. Завантажувати інформацію можна в будь-якому форматі і розмірі, але тепер вона буде зберігатися на серверах тільки 7 днів.

Повідомляється, що даний набір функцій є базовим і в перебігу двох місяців будуть реалізовані додаткові можливості файлообміну, включаючи запуск постійного сховища і хмари потокового мовлення.

Команда проекту повідомила, що для перших 100 000 українських користувачів, очікувана вартість зберігання інформації складе 1 $ за 1 ТБ в місяць. Але поки на сайті сервісу немає ніякої інформації про платні облікові записи.

Власники поштових скриньок на EX.UA також отримають додаткове розширення на домені FEX.NET c тим же логіном і паролем доступу.

Запуск нового проекту його творці прокоментували наступним чином:

 
Ми живемо в інформаційну епоху. Інформація є ключем до розвитку сучасного суспільства. Не мати власного файлосховища - розкіш, яку можуть дозволити собі лише самі безтурботні народи. FEX.NET повинен стати новим етапом у розвитку сервісів зберігання інформації, і це буде український ресурс. Він стане повністю захищеним і абсолютно безпечним. Ми налаштовані запропонувати світові технологію, яка буде краще і дешевше існуючих аналогів. Ми хочемо показати, що інновації народжуються тут.
Переглядів: 213 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: