DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.29.22
Головна » 2017 » Червень » 22 » Творці електричного безпілотника Robocar опублікували відео проходження траси Formula E, зняте з кабіни прототипу
17.00.23
Творці електричного безпілотника Robocar опублікували відео проходження траси Formula E, зняте з кабіни прототипу
      На численні прохання фанатів творці електричного безпілотника Robocar опублікували відео проходження повного кола з кабіни боліда. Насправді зйомка велася в прототипі DevBot, так як в фінальному варіанті Robocar із зрозумілих причин кабіна відсутня, проте саме такий ракурс дозволяє відчути себе на місці «невидимого пілота зі штучним інтелектом».


Відео зняли під час німецького етапу електричної Formula E, який пройшов 11 червня в Берліні. Болід промчав по трасі за 1 хвилину 40 секунд, що на півхвилини повільніше, ніж проходили живі пілоти Formula E.

На захист ШІ відзначимо, що швидкість DevBot обмежена 200 км/г, тоді як пілоти Formula E можуть розганятися до 225 км/год, однак в будь-якому випадку це не виправдовує настільки великий розрив між результатами.
До речі, в чемпіонаті Roborace, який стартує вже в 2018 році і буде проходити паралельно з етапами Formula E, «роботам» можуть дозволити розганятися до 320 км/год, що порівнянно вже зі швидкостями топової Formula 1.

Нагадаємо, що Robocar є карбоновим болідом вагою всього 975 кг, довжиною 4,5 м і шириною 2 м. У рух безпілотник приводиться чотирма електромоторами (по одному на кожне колесо) потужністю 300 кВт кожен, що дозволяє досягати максимальної швидкості 320 км/год .

Як «електронні очі» використовуються два радара, п'ять лідарів, 18 ультразвукових сенсорів, два оптичних вимірювача швидкості і шість камер, керованих штучним інтелектом на основі суперкомп'ютера NVIDIA Drive PX2.

Джерело: Motor
Переглядів: 89 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: