DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.21.51
Головна » 2018 » Грудень » 19 » Тунель під Лос-Анджелесом де електромобіль Tesla перетворюється в рейковий потяг для швидкісних поїздок
14.29.49
Тунель під Лос-Анджелесом де електромобіль Tesla перетворюється в рейковий потяг для швидкісних поїздок
      Як і було заплановано, The Boring Company Ілона Маска провела спеціальний захід, присвячений урочистому відкриттю швидкісного тунелю під Лос-Анджелесом протяжністю близько 1800 метрів, що проходить під вулицею 120th Street в Хоторне, Лос-Анджелес. Цей тунель, що обійшовся приблизно в $ 10 млн, The Boring Company планує використовувати для демонстрації концепції швидкісної підземної транспортної системи, покликаної вирішити проблему пробок на дорогах.


В рамках презентації був показаний електромобіль Tesla Model X, оснащений спеціальним обладнанням для переміщення по бічних рейках тунелю. На кожному кінці тунелю встановлено по підйомника для повернення машини назад на дороги.
 
Що ж стосується додаткового оснащення, яке перетворює автомобіль Tesla в рейковий потяг. Це просто набір висувних коліс, які стабілізують положення машини на протязі всієї подорожі через тунель своїм ходом. Спілкуючись з журналістами, Ілон Маск зазначив, що це нехитре пристосування може використовуватися не тільки з електромобілями Tesla і компанія планує продавати його окремо за $ 200- $ 300.

 
До речі кажучи, спочатку в компанії хотіли використовувати для переміщення машини спеціальні автономні платформи, але в підсумку відмовилися від цієї ідеї через складність її реалізації.
Журналістам, які прийшли на відкриття тунелю, The Boring Company організувала тестову поїздку. Оглядачі Electrek заявили, що дорога виявилася «на подив вибоїстою», а CNN відзначили, що більшу частину вони їхали на швидкості близько 56 км/г.
Маск ще раз повторив, що в майбутньому розраховує з'єднати лінії Loop з більш технологічно складними гілками Hyperloop для вакуумних поїздів, які можуть пересуватися зі швидкістю до 1000 км/год. Але яким чином він планує це зробити нам належить дізнатися в якийсь момент в майбутньому.

Поки немає докладної інформації щодо того, як будуть проводитися тестові демонстраційні поїздки для звичайних людей. Раніше Маск обіцяв, що в перший день відкриття тунелю проїзд буде безкоштовним, а з наступного дня ціна за проїзд зросте до одного долара, попереджаючи, що ця ціна не остаточна і може змінитися.

Джерело: Boring CompanyTechCrunchElectrekCNN
 
  
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: