16.49.38
Три кращих серіалу про бізнес [18 +]
Три кращих серіалу про бізнес [18 +]

             Останнім часом спостерігається гострий брак якісних і серйозних серіалів, розрахованих на дорослу аудиторію. І мова йде не про «Теорії великого вибуху» або «Ходячих мерців», а про продукти, основна концепція якого побудована навколо бізнесу. 


У цьому зв'язку рекомендую до ознайомлення три самих кращих серіалу про бізнес , які наочно демонструють зміни в психології людини, що намагається досягти успіху в тій чи іншій сфері, а також на що він здатний заради досягнення мети.   

«Божевільні» (Mad Men)

 «Божевільні» отримали не лише високі оцінки критиків, але і чотири послідовні премії «Еммі» в категорії «Кращий драматичний серіал». Драма розповідає про один з найпрестижніших рекламних агентств Нью-Йорка початку 1960-х років, акцентуючи увагу на одному з найзагадковіших, але вельми талановитого креативному директорові Доні Дрейпер (Джон Хемм) і його колег. Агентство хоч і користується успіхом, але рекламна гра стає більш конкурентоспроможною на тлі розвитку індустрії. Дон Дрейпер знаходиться на піку своєї кар'єри, але таємниці з його минулого і його справжнє ставлять під загрозу його роботу і сімейне життя. У серіалі показані зміни настроїв і соціальних вдач Америки 60-х років минулого століття. У «Божевільні» акцент зроблений на реколективної прогресії як засобі виявлення минулого героїв. 

Що стосується динаміки змін в американському суспільстві і культурі того часу, сценаристи та автори підкреслюють теми куріння, алкоголізму, сексизму, фемінізму, перелюбства, гомофобії та расизму. В основу телевізійного шоу також закладені теми відчуження, соціальної мобільності та нещадності.

«Обитель брехні» (House of Lies)

«Обитель брехні» - грубить і інтригуючий комедійно-драматичний телесеріал, знятий за книгою Мартіна Кіна «Обитель брехні: Як бізнес-консультанти крадуть ваші годинник, щоб повідомити вам котра година». У центрі сюжету - будні команди другого за величиною в США консалтингового агентства на чолі з нещадним Марті Кааном (Дон Чідл), який дозволяє клієнтам думати, що він може вирішити їхні проблеми. Іноді Марті і його команда (Крістен Белл, Джош Лоусон і Бен Шварц) дійсно вирішують проблеми великих корпорацій, але все ж б Про більшу частину часу вони проводять у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, прагненні задовольнити свої плотські бажання, а також демонструючи власну перевагу і безжалісне ставлення до представників американського бізнесу. Всі діалоги підкріплені нецензурними висловлюваннями, тому суворо [18 +] . Крім того, серіал відрізняється від основної маси тим, що не прагне догодити тим, хто боїться говорити про реальні проблеми дорослого життя. Єдиним недоліком цього серіалу можна вважати хронометраж, так як 30-хвилинної серії здається занадто мало ...

Сценаристи не залишили осторонь і сімейне життя Марті, який в досить своєрідній манері спілкується зі своїм сином Роско - розумним хлопцем з нетрадиційними уявленнями про свою сексуальної ідентичності. На контрасті між Роско, який не боїться демонструвати свою унікальність, і безглуздям Марті спробували зіграти сценаристи й автори телевізійного серіалу, який 29 січня 2013 продовжили на третій сезон. До речі, Дон Чідл отримав премію «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль у комедійному серіалі.

«Форс-мажори» (Suits)

 «Форс-мажори» - комедійно-драматичний телесеріал, який в Росії був показаний в рамках телепроекту «Міські піжони» (у свій час тільки завдяки йому дізнався про «Офісі», який можна було закривати відразу ж після догляду Стіва Карелла). Під час невдалої операції з наркотиками Майк Росс (Патрік Дж. Адамс), блискучий студент коледжу, якого відрахували через шахрайство, прослизає на співбесіду з одним із кращих юристів Нью-Йорка, Харві Спектер. Останній, втомившись від напливу випускників юридичних факультетів, наймає Майка за його талант і блискучу пам'ять. Хоч Майк і геній, йому багато чого належить дізнатися про закон. І хоча Харві може здатися досить холоднокровним, ентузіазм і амбіції молодої людини нагадують йому про те, чому він вибрав сторону закону. Сформувавши неперевершений дует, Майк і Харві змушені зберігати таємницю від усіх, включаючи молодшого партнера в компанії Луї Літта (Рік Хоффман), який намірився зіпсувати і без того неспокійне життя Майка.

Переглядів: 363 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close