DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.37.29
Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Трейлер-знайомство з героями ексклюзивного серіалу Titans / «Титани» для сервісу DC Universe
13.00.11
Трейлер-знайомство з героями ексклюзивного серіалу Titans / «Титани» для сервісу DC Universe
      Прем'єра ексклюзивного серіалу Titans / «Титани» для стрімінгового сервісу DC Universe відбудеться вже наступного тижня, тому творці вирішили підігріти інтерес фанатів фічуретками про головних героїв.

Раніше виходив лише один повноцінний трейлер цього серіалу, який запам'ятався зухвалою фразою Робіна «До біса Бетмена!». Тепер же нам показують процес знайомства четвірки героїв і демонстрацію їх можливостей.

Якщо коротко, то Робін (Брентон Туейтс) - це той самий помічник Бетмена, який навчався у свого кумира, але в якийсь момент захотів вийти з його тіні. Старфаер (Анна Діоп) - інопланетянка з надздібностями, заснованими на управлінні енергією. Похмура Рейвен (Тіган Крофт) - містична істота з самого початку злими демонічними силами, якій доводиться весь час контролювати себе, щоб уникнути інцидентів. І, нарешті, самий позитивний член команди Біст-бій (Райан Поттер) вміє жартувати і перетворюватися в різних тварин.

За створення серіалу відповідають Аківа Голдсман, Грег Берланті, Джеф Джонс і Сара Шентер, його прем'єра відбудеться одночасно з запуском сервісу DC Universe.

Вартість передплати на стрімінговий сервіс DC Universe складе $ 7,99 на місяць або $ 74,99 на рік. C одного аккаунта можна буде запустити стрімінг на двох пристроях одночасно, також передплатники отримають доступ до цифрових версій коміксів, мерчандайзу, форм для спілкування і т.д.

Джерело: DC Universe
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: