11.04.06
Трансформатор Тесли отримує все нові і нові застосування
      Трансформатор Тесли – це надзвичайний винахід, галузі застосування якого розширюються і досі. Недавно данські вчені придумали, як зробити "порохотяг” для смогу на основі того ж винаходу Тесли. А ще – це непоганий музичний інструмент.

Дан Розгарде (Daan Roosgaarde), який вів розробку, каже, що його система здатна збирати смог прямо з повітря. У таких містах як Лос-Анжелес чи Пекін, шкідливі викиди з автомобілів спричиняють великі проблеми, тому такі розробки вітаються. Приблизно,  система працює на трансформаторах Тесли, що знаходяться під землею і які створюють електростатичне поле, що здатне збирати часточки смогу.

На справді, в університетських умовах, науковці досягли 20%-го очищення у закритому приміщенні. В експерименті електростатичне поле піднімало чисте повітря вгору, а забруднене повітря осідало на землі, де легко збиралося.

Поки-що, розробка далека від ідеалу, адже вона використовує багато електрики, яка теж не в лісі росте, але це хід у правильну сторону. В пекінському парку вже стоїть одна робоча установка. Це показує, насамперед жителям, наскільки чисте природне повітря і як вони впливають на нього.

За допомогою трансформатора Тесли робиться і таке:

Переглядів: 253 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close