DVI

Четвер, 26.04.2018, 07.01.26
Головна » 2016 » Грудень » 20 » Трафік на дорогах довів Ілона Маска, підприємець пообіцяв зайнятися бурінням тунелів
12.00.10
Трафік на дорогах довів Ілона Маска, підприємець пообіцяв зайнятися бурінням тунелів
      Невтомний підприємець Ілон Маск, засновник SpaceX, Tesla Motors і інших відомих компаній, знайшов нову сферу діяльності. Тепер він має намір бурити тунелі.

Про це Маск повідомив в своєму Twitter: «Трафік зводить мене з розуму, збираюся побудувати тунелепрохідну машину і почати копати ...».

При цьому одіозний підприємець підтвердив, що він дійсно збирається зайнятися бурінням, а також пожартував над назвою і сферою діяльності нової компанії (англійське boring одночасно можна перекласти як «буріння» і як «нудний»).


Крім цього, Маск також змінив опис свого Twitter-аккаунта: крім назв уже існуючих його підприємств, тепер там красується і загадковий напис «Тунелі (так, тунелі)».

На жаль, ніяких подробиць про майбутню компанію Ілон Маск не повідомив, а тому не відомо, чи буде буріння безпосередньо пов'язано з трафіком або з іншими існуючими на сьогоднішній день транспортними системами.

Як припускають деякі журналісти, буріння тунелів може використовуватися, зокрема, для прокладки труб розробляємих SpaceX транспортної системи Hyperloop (хоча раніше повідомлялося, що дорога для швидкісного поїзда буде розташовуватися не під землею, а над нею - на спеціальних опорах).

Джерела:
Naked Science, N+1
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: