DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.53.03
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Toyota вирішила переключитися з водневих автомобілів на електромобілі і готує модель з великим запасом ходу до 2020 року
11.00.03
Toyota вирішила переключитися з водневих автомобілів на електромобілі і готує модель з великим запасом ходу до 2020 року

      Компанія Toyota раніше вважала, що на зміну автомобілям з дизельними і бензиновими двигунами прийдуть транспортні засоби з водневими силовими установками. Toyota вже вивела на ринок модель Mirai, що використовує водневе паливо, і планувала в найближчі 5 років перевести на таке ж паливо не менше 7 інших моделей автомобілів марок Toyota і Lexus різних класів. Але, схоже, плани змінилися.

У Toyota прийняли рішення сконцентруватися на розробці електромобілів з акумуляторними батареями. На початку 2017 року створена окрема команда інженерів, яка і займеться створенням власного електромобіля Toyota. Передбачається, що такий автомобіль буде мати запас ходу на одному заряді акумуляторів не менше 300 км. Реліз електромобіля Toyota очікується в 2020 році. А до 2050 року Toyota має намір домогтися того, щоб всі її автомобілі не робили шкідливих викидів в атмосферу.

Раніше Toyota дотримувалася думки, що електромобілі гарні для поїздок на короткі дистанції, а для подорожей на великі відстані будуть потрібні інші рішення. І в якості альтернативи автомобілям з ДВС пропонувалися версії з водневим паливом. При цьому зазначалося, що батареї електромобілів є дорогими, що вимагають великої кількості ресурсів і тривалого часу зарядки. У той же час заправка автомобіля водневим паливом порівнянна зі звичайною заправкою бензином. На думку керівництва Toyota, водневі паливні елементи є більш екологічно чистими, більш доступними і забезпечують більший запас ходу.

Галузеві експерти вважають, що ряд факторів могли посприяти перегляду позиції Toyota щодо електромобілів. Серед них згадуються регуляторні обмеження на викиди парникових газів в Каліфорнії і прагнення Китаю збільшити використання електромобілів. У 2018 році Каліфорнія і ряд інших штатів США почнуть вимагати, щоб автовиробники пропонували значно більшу кількість автомобілів з нульовим викидом в загальному обсязі продажів. А пропоновані Toyota гібридні автомобілі не можна віднести до транспортних засобів з нульовими викидами. Таким чином, Toyota могла б в майбутньому зіткнутися з обмеженнями на деяких ринках, якби не пропонувала більший вибір екологічно чистих автомобілів. Тому компанія і має намір розробляти електромобілі.

Джерело: reuters
Переглядів: 250 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: