DVI

Вівторок, 23.10.2018, 02.52.17
Головна » 2018 » Січень » 11 » Toyota розробила екосистему електричних безпілотників e-Palette
18.25.14
Toyota розробила екосистему електричних безпілотників e-Palette
      Японська компанія Toyota представила на CES 2018 нову транспортну екосистему e-Palette, побудовану на безпілотних електричних суднах, здатних виконувати практично будь-які завдання, починаючи з перевезення людей і вантажів і закінчуючи організацією магазинів, ресторанів і мобільних готелів. Платформа створена у співпраці з такими компаніями, як Amazon, DiDi, Mazda, Pizza Hut і Uber.


За списком завдань і партнерів e-Palette Alliance очевидно, що мова йде про комерційне використання системи. В даному альянсі Toyota надасть базові безпілотники на відкритій для партнерів платформі, що дозволить кожному з них оснастити пристрої власними системами управління та контролю.
Концепт засобу пересування виконаний у вигляді однооб'ємника з низькою підлогою і трансформованим під вимоги замовника внутрішнім простором. На початковому етапі передбачається поставка безпілотників трьох різних розмірів (з довжиною від 4 до 7 метрів), на CES 2018 демонструється екземпляр e-Palette Concept з габаритами 4,8 × 2,0x2,25 м.

У Toyota планують почати тестування екосистеми в різних країнах світу починаючи з 2020 року, при цьому в числі перших побачити e-Palette Concept зможуть жителі США, а також відвідувачі Літніх Олімпійських ігор в Токіо.

Джерело: Toyota
Переглядів: 59 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: