DVI

Субота, 20.01.2018, 12.46.47
Головна » 2016 » Листопад » 2 » Toyota пропонує використовувати смартфон в якості ключа до автомобіля
09.31.35
Toyota пропонує використовувати смартфон в якості ключа до автомобіля

      Компанія Toyota розробила невеликий пристрій, який трансформує смартфон в ключ від автомобіля. Таке рішення орієнтоване на ринок каршерінга (короткострокової оренди автомобілів).

Пристрій являє собою невелику коробку з підтримкою Bluetooth.
Він отримав назву Smart Key Box. Власник автомобіля може легко розмістити його в салоні, робляти модифікацію транспортного засобу при цьому не потрібно. Користувач, який бере автомобіль в оренду, за допомогою мобільного додатку відправляє код доступу на Smart Key Box. Після цього він може відкривати двері автомобіля і заводити двигун. Час і тривалість доступу до Smart Key Box і оренди автомобіля управляється оператором в особі Toyota на підставі резервування автомобіля.

Toyota пропонує використовувати смартфон в якості ключа доступу до автомобіля при каршерінге

Тестування нової технології планується запустити в Сан-Франциско в наступному році. Партнером в процесі тестування виступить каршерінговий сервіс Getaround. Минулого тижня він отримав інвестиції в сумі $ 10 млн від контрольованого компанією Toyota фонду. У тестуванні зможуть взяти участь лише власники нової моделі Prius або будь-якої моделі Lexus.

Джерело: theverge

Переглядів: 146 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: