10.55.08
Toyota навчила концепт-кар FV2 розпізнавати емоції водія
     Напередодні Токійського автосалону, який відкриється 22 листопада, корпорація  Toyota  представить футуристичний концепт-кар  FV2. У японській корпорації впевнені, що саме гібрид автомобіля і велосипеда уособлює транспорт майбутнього.

FV 2 - це триколісне, одномісний транспортний засіб, який переносить досвід водіння на абсолютно новий рівень, який досягається завдяки емоційної та фізичної зв'язку з водієм шляхом розпізнаючи голосових команд, настрої і міміки водія. 

Наприклад, лобове скло оснащене футуристичним дисплеєм, який буде змінювати колір залежно від настрою водія. Тому, якщо водій раптом буде проявляти ознаки агресивної поведінки на дорозі, лобове скло тут же стане червоним, щоб попередити інших водіїв. Крім того, система доповненої реальності проектує на лобове скло інформацію про дорожню ситуацію і заходи обережності. 

Більше того, концепт-кар  Toyota FV2 подарує водіям новий спосіб управління, схожий з моделлю верхової їзди  Seagway & mdash; відсутнє рульове колесо, педалі газу і гальма, а для управління водієві доведеться нахилятися з боку в бік.

Переглядів: 240 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close