15.11.35
Toyota i-Road - ідеальний електрокар для мегаполісів
Toyota i-Road - ідеальний електрокар для мегаполісів

        Дебютував на Женевському автосалоні 2013  i-Road  який пропонує велику гнучкість в міському середовищі, а також є експериментальним проектно-орієнтованим електрокаром від компанії  Toyota , покликаним забезпечити інтуїтивно зрозумілий і приємний стиль водіння.


Перевагою i-Road є компактні розміри, що дозволяють вільно маневрувати по перевантаженому трафіку. Крім того, на стандартному місці для паркування може вміститися відразу чотири таких транспортних засоби. У продовженні статті знайдете презентаційний ролик, а також фотографії та іншу корисну інформацію.
Пара електродвигунів потужність 2 кВт компактного транспортного засобу живиться від літій-іонної батареї. При цьому її ємність не уточнюється, проте відомо, що запас ходу складає 50 кілометрів. Триколісний i-Road виділяється компактними розмірами (2350 мм у довжину і 850 мм в ширину), гіроскопом і датчиками швидкості, а також системою управління Active Lean. У режимі реального часу бортовий комп'ютер автоматично прочитує дані з датчиків, вибираючи кут нахилу для протидії відцентрової сили на поворотах.

Toyota i-ROAD:

Переглядів: 283 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close