DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.06.17
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Top Gear замінив Метт Леблан двома новими ведучими - коміком Падді Макгіннесса і спорстменом Ендрю Флінтофом
17.00.29
Top Gear замінив Метт Леблан двома новими ведучими - коміком Падді Макгіннесса і спорстменом Ендрю Флінтофом
      На самому початку літа Метт Леблан оголосив про відхід з автошоу Top Gear і тільки тепер продюсери знайшли заміну харизматичному американському актору. Місце «Джоуї» в студії програми займе комік Падді Макгіннесс (Paddy McGuinness) і колишній гравець в крикет Ендрю Флінтофф (Freddie Flintoff).

Крім Метта Леблана основне автошоу також покине Рорі Рід, який остаточно перейде в якості ведучого в додаткове шоу Extra Gear. Доля епізодично з'являючихся в програмі Сабіни Шмиц і Едді Джордана поки невідома, але швидше за все вони також перестануть брати участь у зйомках.

Таким чином, на перші ролі в новому Top Gear на правах старожила вийде Кріс Харріс. Нові ведучі Падді Макгіннесс і Ендрю Флінтофф є досвідченими телеведучими і коментаторами, так що можна припустити, що в новому сезоні буде зроблений на розмовній частині шоу.

Відзначимо, що Метт Леблан залишиться ведучим в наступному 26-му сезоні Top Gear, який стане четвертим і останнім для нього. Цей сезон вийде в самому початку 2019 року, при цьому наступний 27-ий сезон з двома новими ведучими і Крісом Харрісом випустять з мінімальною паузою до кінця наступного року.

Нагадаємо, що після скандального відходу Кларксона, Мея і Хаммонда в 2015 році, Метт Леблан став одним з шести співведучих Top Gear разом з Крісом Евансом, Крісом Харрісом, Рорі Рідом, Сабіною Шмиц і Едді Джорданом. Після першого сезону через катастрофічне скорочення аудиторії з шоу пішов Кріс Еванс і Метт Леблан вийшов на перший план, практично поодинці утримавши програму на плаву.

Джерело: Top Gear
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: