16.44.54
Топ-5 найбільш невибагливих тварин для трудоголіків
Топ-5 найбільш невибагливих тварин для трудоголіків
      Бажання завести домашнього вихованця до різних людей приходить по-різному. Хтось спонтанно вирішує, що пора б завести собі друга, про який можна було б піклуватися, проводити з ним вечора або просто купити для дітей. У когось бажання зріє все життя, виростаючи з заборон батьків на покупку вихованця і остаточно сформовується в більш зрілому віці.

Не кажучи про недалекоглядних і жорстоких людей, які викидають тварин після того як з ними награються, більшість людей відмовляються заводити тварин через свій ритм життя. Йдучи на роботу рано вранці і повертаючись пізно ввечері складно думати про вихованця, якому потрібен і постійний догляд і постійна увага. 

Однак коли дуже когось хочеться мати під боком, кого-небудь хто буде переносити ваше часта відсутність і рідкісні хвилини не те що уваги, а необхідність прибирання та годування, все-таки можна знайти вихід. Щоб мене не пиляли захисники тварин, заздалегідь обмовлюся, що опишу мінімальний догляд за звірками і "спартанські" умови їхнього проживання. 

Любителям віддавати цілу кімнату під проживання кота, купувати комбінезони для ігуан і переобладнати ванну під карликових крокодилів навряд чи варто читати далі. 

      

5. Кролик

Цього забавного пухнастого друга, від якого прийде в захват ваша дівчина або дружина, можна буде купити і без особливих турбот утримувати на кухні або в прихожій, прикупивши для нього клітку з поїлкою і годівницею. Витрати на корм будуть досить невисокі, прибирати в клітці треба буде раз на сім днів, що підійде під ваш напружений робочий тиждень, проте не забувайте ввечері підсипати корму, прибирати не з'їдене і міняти воду в поїлки. 

При такому ритмі, смороду відчуватися не буде, якщо ж вдасться знаходити в собі сили прибирати клітку частіше, ніж раз на тиждень, смороду гарантовано не буде взагалі. Вечорами з кроликом необхідно спілкуватися, гладити його і брати на руки. Ненадовго обов'язково потрібно його випускати побігати по квартирі, при цьому потрібен контроль за твариною.

Якщо ви людина жаліслива і хочете його випускати, поки вас немає вдома - треба морально буде приготуватися до перегризених проводів в будинку. З заходів щодо догляду за твариною можна також додати розчісування під час ліньки і підстригання кігтів, проте дані процедури можна буде проводити не частіше одного разу на місяць. 

4. Канарейка

Дана пташка також буде вас радувати своїм дзвінким голосом, нагадувати про те, що в будинку є хтось ще і не вимагати багато турботи про себе. Доведеться купити клітку з гойдалкою, поїлкою. Дно клітини служитиме туалетом. Якщо час дозволяє, посипаємо там пісочок, який міняємо якомога частіше, щоб запобігти запаху міняйте його з клітки, якщо ні - стелим там папір, який можна буде міняти раз на два-три дні. 

Годівля птиці можна підлаштувати під ваш щільний робочий графік. Якщо зручно - можна годувати щодня, насипаючи одну або дві ложки корма, або раз на два-три дні, насипаючи відповідно в 2 і 3 рази більше, що особливо зручно для працюючих позмінно. 

Рекомендується також хоча б раз на тиждень випускати політати, тому виносимо її в кімнату, де по мінімуму меблів і гаджетів з плоскими екранами і хвилин 15-20 стежимо за птахом, щоб уникнути утрати і псування ваших речей. Для тих, хто побоюється, що канарка буде будити його з першими променями сонця після важких трудових буднів, слід придбати щільну тканину і накривати клітку на ніч 

3. Змія

Якщо ваш страх говорить «так», а вашого розуму вистачить на те, щоб не купувати сумнівних і отруйних змій, то цілком можна придбати королівських змій або так званих «повзаючих полозов». Ці особини неагресивні і будуть радувати вас і лякати ваших вразливих гостей. З устаткування доведеться купити тераріум або підійде той же акваріум з лампою розжарювання - зміям потрібно грітися, а також пісочок або грунт. 

За бажанням можна додати пару гіллястих сучків, щоб змійка повзала по них і раділа життю, розгойдуючись на гілках. Хто з огидою думає про те, як буде купувати мишей і стежити за тим як їх безжально пожирають, поспішаю заспокоїти - підійдуть і дрібні курячі яйця. Іноді звичайно рекомендують балувати мишенятами - але тут все залежить від вашої жалісливість. Режим годування - раз на тиждень, що погодьтеся не може не радувати зайнятих і трудоголіків.

2. Хом'як

Один з найпоширеніших вихованців досить невибагливий, якщо правильно вибудувати режим його годування, а також зрозуміти, що прибирати занадто часто - навіть шкідливо для психології хом'яка, адже він прагне до накопичення. Звичайно, відходи його життєдіяльності краще прибирати 2-3 рази на тиждень, а ось корм краще не чіпати. 

Купівлею клітини з лотками для води і їжі, можна обмежити свого «спартанського » хом'яка, всякі прибамбаси типу гірок і коліс, можна залишити на ваш розсуд. Накидайте в клітку ганчірок, хом'як сам з них сконструює туалет, спальню і комору. Раз на тиждень потрібно буде брати його на ручки, гратися і випускати побігати з клітки. Якщо буде не вистачати часу на покупку корму - можна давати розкришений хліб і овочі-фрукти раз на день або раз на два дні. 

1. Сухопутна черепаха

Очолює наш топ самих невибагливих саме сухопутна черепаха, якщо вам подарували водоплавну - там все трохи складніше. Заводячи будьте відразу готові до його піврічної сплячки. З устаткування все той тераріум з лампою розжарювання, камінчики і ґрунт. 

Годувати можна спеціалізованим кормом із зоомагазину або свіжими овочами з вашого столу, з них, до речі, вона буде і отримувати воду, проте поїлку таки рекомендується поставити - мало що. Догляд за нею вписується в рамки тотального браку часу - раз на тиждень потрібно чистити панцир і лапки м'якою щіточкою. 

Ближче до середини осені - вимикайте в тераріумі лампу, черепашка буде впадати в сплячку, а в середині весни - включайте її поступово, щоб розбудити її. Випускайте іноді з тераріуму погуляти, зважаючи невисоких швидкостей пересування, пильної уваги за нею не буде потрібно.

Переглядів: 290 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close