DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.48.39
Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Тім Кук: Apple рада вітати користувачів Samsung, які вирішили переключитися на iPhone після інциденту з Galaxy Note7
14.00.52
Тім Кук: Apple рада вітати користувачів Samsung, які вирішили переключитися на iPhone після інциденту з Galaxy Note7

      Нещодавно опублікований фінансовий звіт Apple показав, що у компанії вперше за 15 років скоротилася річна виручка. При цьому фіксується спад продажів ключових продуктів Apple. Наприклад, в четвертому кварталі фіскального року було реалізовано 45,4 млн смартфонів iPhone. Це менше показника аналогічного періоду попереднього року (48,04 млн).

В Apple мають намір виправити ситуацію, що склалася. І тут як не можна до речі сталося фіаско у основного конкурента. Через батареї які спалахують, компанія Samsung змушена була спочатку відкликати смартфони Galaxy Note7 для усунення дефекту, а пізніше і зовсім відмовилася від їх виробництва і продажу. В результаті, багато людей, які планували придбати дану модель, змушені шукати альтернативні рішення. І частина з них зупинить свій вибір на iPhone. Хоча результати дослідження говорять, що більшість користувачів Galaxy Note7 і далі буде купувати техніку Samsung.

Глава компанії Apple Тім Кук заявив, що проблеми Galaxy Note7, з великою часткою ймовірності, збільшать продажі iPhone. Він не став детально обговорювати цю тему. Кук обмежився лише фразами про те, що можливості, що з'явилися в зв'язку з інцидентом у Samsung, важко оцінити, а компанія Apple рада вітати тих користувачів, які вирішать переключитися на її смартфони.

Також Тім Кук зазначив, що попит на нові моделі iPhone 7 і 7 Plus все ще істотно перевищує обсяги поставок. В даний час компанія докладає зусиль для скорочення цього розриву.

Джерело: phonearena
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: