DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.27.09
Головна » 2016 » Липень » 28 » Тім Кук: Apple інвестує в доповнену реальність
18.00.21
Тім Кук: Apple інвестує в доповнену реальність

      Вибуховий успіх гри Pokemon Go змусила багато компаній задуматися про застосування доповненої реальності у власних цілях або ж більш інтенсивно розвивати цей напрям. Глава компанії Apple Тім Кук (Tim Cook) заявив про велику зацікавленість в цій технології.

Він зазначив, що успіх Pokemon Go показав, що доповнена реальність може бути дійсно чудовою. Компанія раніше інвестувала і продовжує інвестувати великі ресурси в цей напрям. Тім Кук вважає, що у доповненій реальності є великі можливості в довгостроковій перспективі. Вона зможе багато дати споживачам, а також відкриває чудові комерційні можливості. І завдання Apple - переконатися, що її продукти відмінно працюють з продуктами інших розробників [в сфері доповненої реальності].

Тім Кук додав, що, на його думку, доповнена реальність може бути величезною. Але він відчуває деякі сумніви щодо можливостей наступної нової платформи.

Додамо, тривалий час циркулювала інформація, що компанія Apple більше зацікавлена ​​в доповненій реальності, ніж у віртуальній реальності.

Джерело: The Verge
Переглядів: 112 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: