DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.56.46
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Тільки за перші п'ять днів продажів нові Apple MacBook Pro принесли вчетверо більше доходу, ніж Microsoft Surface Book за весь рік
16.00.56
Тільки за перші п'ять днів продажів нові Apple MacBook Pro принесли вчетверо більше доходу, ніж Microsoft Surface Book за весь рік

      Судячи з усього, недавня витівка Microsoft доплачувати користувачам за перехід з MacBook на Surface успіхом так і не увінчалися.

Якщо вірити результатам недавнього дослідження аналітичної компанії Slice Intelligence, що спеціалізується на ринку електронної комерції, нові MacBook Pro, незважаючи на деякі їх недоліки, продаються дуже і дуже добре.
Відразу обмовимося, що мова йде про онлайнові продажі. Зокрема, тільки за перші п'ять днів продажів MacBook Pro принесли Apple доходу на суму, більше ніж в сім разів перевищує ту, що заробив 12-дюймовий MacBook за аналогічний п'ятиденний період в минулому році. Більш того, вже зараз продажі нових в грошовому вираженні MacBook Pro складають 78% сумарного доходу 12-дюймового MacBook зразка 2015 року.

Опубліковані Slice Intelligence дані щодо успіхів нових MacBook Pro виглядають ще цікавіше на тлі результатів конкурентів. Наприклад, менш ніж за тиждень нові MacBook Pro принесли майже вчетверо більше доходу, ніж Microsoft Surface Book за останні 12 місяців. А результати інших конкурентів, таких як Asus Chromebook Flip і Lenovo Yoga 900, як видно на графіку, ще менш втішні. Уточнимо, що графік був складений на підставі вибірки даних, що охопила майже 13 тис. американських покупців.

2016-11-0914-36-11

Фахівці Slice Intelligence також виявили, що в 2014 році на ноутбуки Apple MacBook довелося більше 60% загального продажу, тоді як серед решти найбільшу частку займали рішення ASUS і Dell.

gender-breakdown1

Ще один графік присвячений поділу покупців за гендерною критерієм. Як видно, в перші дні продажів нових MacBook Pro і Apple Watch найбільший інтерес виходив саме від чоловічої аудиторії. Більше 80% продажів MacBook Pro і Apple Watch в перші дні припали на представників сильної статі, тоді як прекрасна стать зайняла в загальній структурі продажів скромні 20%.

Джерело: Slice Intelligence

Переглядів: 239 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: