DVI

Вівторок, 19.11.2019, 04.56.37
Головна » 2019 » Листопад » 7 » TikTok обігнав Facebook за часткою користувачів серед «покоління Z» на домашньому ринку компанії Марка Цукерберга
14.31.36
TikTok обігнав Facebook за часткою користувачів серед «покоління Z» на домашньому ринку компанії Марка Цукерберга
      Близько 42% підлітків у віці від 13 до 16 років в США користуються відеододатком TikTok - цей показник більше, ніж у Facebook (41%), для якої американський ринок є домашнім. Найпопулярнішими додатками у цієї групи користувачів залишаються Snapchat (68%) і Instagram (79%), пише Axios з посиланням на дані Morning Consult.

TikTok від китайської ByteDance - єдина в рейтингу соцмережа, яка не належить американській компанії.

Axios зазначає, що популярність китайського додатки серед молоді США викликає побоювання у американських чиновників, оскільки «вони не впевнені в тому, як TikTok поводиться з даними користувачів», а їх спроби запросити представників сервісу, наприклад, на слухання до Сенату ігнорувалися з боку TikTok. За даними CNBC, на тлі побоювань Комітет із зовнішніх інвестицій США навіть почав розслідувати деталі угоди, в ході якої ByteDance купила американський додаток Musical.ly - на його основі з'явився TikTok.

Разом з тим, незважаючи на стурбованість з боку влади, вказує Axios, ряд американських новинних організацій, брендів і знаменитостей вже з'явилися в TikTok в пошуку нової молодої аудиторії.

Джерело: VC
Переглядів: 238 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: