DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.02.44
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Tiger Beer перетворив вихлопні гази в чорнило
15.00.37
Tiger Beer перетворив вихлопні гази в чорнило

      Перша сінгапурська пивоварня Tiger Beer спільно з рекламним агентством Marcel Sydney і Graviky Labs створили першу лінію чорнила з перероблених вихлопних газів, що випускаються транспортними засобами по всій Азії. Бренд створив 150 літрів [близько 40 галонів] Tiger Air-Ink в ручках, маркерах і аерозольних балончиках з тим, щоб художників могли повправлятися у створенні шедеврів сучасного мистецтва на вулицях гонконгського району Сёнвань. У Graviky Labs стверджують, що такі продукти можуть допомогти в зниженні забруднення повітря в містах.

 

Air Ink використовує циліндричний пристрій Kaalink, модернізований в вихлопну систему транспортного засобу для збору викидів. Kaalink, на створення якого у Graviky Labs пішло три роки, може збирати до 93 відсотків від загального обсягу вихлопних газів, які потім обробляються для видалення важких металів і канцерогенів. Кінцевий продукт являє собою очищений на основі вуглецю пігмент. Kaalink був протестований на автомобілях, вантажівках, мотоциклах і рибальських судах в Бангалорі та Гонконгу.

 

Tiger представляє Air Ink

«Вулиці — це не тільки прекрасне місце, щоб випити пива Tiger, а й місце, де народжуються пристрасть, творчість та ідеї. Використовуючи наш підприємницький дух для перетворення забруднення повітря в чорнило, життєву основу творчості, ми надаємо творчим людям інструменти для поліпшення вулиць», — заявила Май-Ленг Вонг, директор міжнародних брендів в Tiger Beer, Heineken Asia Pacific.

 

 

 

Хоча це не перший приклад інноваційного використання вихлопних газів, ця технологія може бути адаптована для великих транспортних засобів і суден — від катерів до кранів, щоб захопити ще більше забруднення та очищення повітря в Азії однією ручкою і живопису в той час.

 

Переглядів: 155 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: