DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.48.39
Головна » 2018 » Вересень » 10 » The Boring Company використовує для управління бурильною установкою геймпад Xbox [Відео]
20.01.12
The Boring Company використовує для управління бурильною установкою геймпад Xbox [Відео]
      The Boring Company Ілона Маска продемонструвала новий спосіб управління однієї зі своїх бурильних машин. Для цього можна використовувати контролер від ігрової консолі Xbox. Компанія опублікувала в Twitter короткий відео ролик, в якому видно, як оператор управляє секцією машини за допомогою контролера Xbox.

 

The Boring Company почала працювати в квітні 2017 року. За задумом, вона повинна створити мережу підземних тунелів, які дозволять транспорту швидко переміщатися, минаючи наземні пробки. Ідея вирити тунель від майданчика біля офісу SpaceX до аеропорту Лос-Анджелеса прийшла Маску в голову в грудні 2016 року, коли він застряг в пробці і придумав проект з метою уникнути їх в майбутньому. Після отримання необхідних дозволів The Boring Company вже вирила перший тунель під Лос-Анджелесом. Також вона отримала дозволи на подібні роботи в Вашингтоні і Чикаго.

Відзначимо, це не перший раз, коли ігровий контролер використовується для неігрового застосування. У цьому році на воду було спущено атомний підводний човен ВМФ США USS Colorado, в якому для управління фотонними щоглами використовується геймпад Xbox 360. У книзі Wired for War: The Robotics Revolution and Conflict in the 21st Century автор П. У. Сінгер зазначає, що використовуючи контролери для відео ігор, військові можуть економити мільярди доларів, які ігрові компанії вже витратили на розробку контролерів і навчання їх використання цілого покоління.

Джерело: The Verge
 
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: