DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.21.57
Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Tesla вперше за три роки і вдруге за всю свою історію завершила квартал з прибутком
11.00.40
Tesla вперше за три роки і вдруге за всю свою історію завершила квартал з прибутком

      Поточний місяць у виробника електромобілів Tesla обіцяє бути цілком вдалим. Минулого тижня компанія приємно здивувала новиною про те, що всі нові автомобілі, включаючи молодшу версію Model 3, будуть оснащуватися повністю автономним автопілотом, а завтра збирається представити світові революційні сонячні дахи. Тим часом, минулий квартал став для виробника першим прибутковим кварталом за останні три роки та другим прибутковим за всю історію. Власне, за підсумками трьох останніх місяців чистий прибуток Tesla склала $ 21,9 млн.

Крім показника чистого прибутку у звіті є й інші, не менш важливі цифри, включаючи загальну суму виручки, а також число відвантажених автомобілів. Так, за звітний період компанія виручила $ 2,3 млрд, що на 145% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Це повинно трохи заспокоїти акціонерів, що переживають з приводу угоди-поглинання SolarCity вартістю $ 2,6 млрд. Якщо ж окремо брати тільки доходи від продажу електромобілів, то сума трохи зменшиться - до $ 2,15 млрд, але це все одно на 152% більше за показник річної давності. Операційні витрати склали $ 551 млн, причому приблизно половина з цієї суми - $ 214 млн- пішла на НДДКР.

За даними звіту, за три останніх місяці компанії вдалося відвантажити на ринок 24821 електромобіль: 16047 екземплярів Model S і 8774 примірника Model X. Це на 114% більше, ніж було в аналогічному періоді роком раніше. Крім того, на кінець кварталу 5065 електромобілів знаходилися в дорозі до своїх власників, вони будуть відображені в звіті за поточний квартал.

У поточному кварталі компанія розраховує відвантажити понад 25 тис. автомобілів і довести загальну кількість поставлених у другому півріччі 2016 року автомобілів до 50 тис. штук, як і планувалося спочатку.

Станом на кінець кварталу в розпорядженні компанії було $ 3,1 млрд в грошових коштах і їх еквівалентів, і це після того, як компанія зменшила свої боргові зобов'язання на $ 600 млн. Для порівняння, кварталом раніше цей показник дорівнював $ 3,2 млрд.

Джерело: Tesla
Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: