DVI

Понеділок, 26.08.2019, 05.38.18
Головна » 2019 » Липень » 21 » Tesla відзвітувала, що її електрокари горять в 9 разів рідше інших автомобілів
12.26.28
Tesla відзвітувала, що її електрокари горять в 9 разів рідше інших автомобілів
      Компанія Tesla обнародувала четвертий за рахунком звіт, присвячений безпеці своїх електрокарів. Відзначимо, що ініціатива публікувати такого роду інформацію була запущена керівництвом автовиробника у відповідь на «необ'єктивне висвітлення засобами масової інформації аварій за участю автомобілів компанії».

Перший звіт про безпеку вийшов в жовтні минулого року. Тоді Tesla реєструвала одну «аварійну подію» на кожні 5,38 млн км, пройдених її електрокарами при активованому автопілоті. Що стосується ДТП без участі автопілота, то така подія фіксувалася підприємством кожні 3,1 млн км пробігу.

У нинішньому, четвертому звіті Tesla, серед іншого, додала розділ, присвячений спалахів - про які ЗМІ теж пишуть нібито «несправедливо».
«У другому кварталі ми реєстрували одну аварію з увімкненим автопілотом на кожні 5,2 млн км пробігу. Під час поїздок без включеного автопілота, але з активною системою безпеки, ми фіксували аварію кожні 2,3 млн км шляху. Для порівняння, за найсвіжішими даними NHTSA [Національного управління безпекою руху на трасах], в США одне ДТП припадає на кожні 801 000 км», - йдеться в новому звіті.
Що стосується пожеж, то між 2012 і 2018 роками вони траплялися в автомобілях Tesla кожні 273 млн км (при цьому в звіті враховувалися в тому числі підпали і пожежі, що трапилися з вини автомобіля; вони складають 15% від загального числа займань). За статистикою NHTSA, автомобілі в США в середньому горять кожні 30 млн км пробігу (тобто в 9 разів частіше).

Відзначається, що звіти про пожежі компанія має намір публікувати щорічно, при цьому інформація про безпеку систем автопілотування продовжить виходити раз на квартал.

Як підкреслює Electrek, основна претензія до таких звітів Tesla в тому, що автопілот застосовується в більшості випадків при русі по автотрасах, а не по міських вулицях, де аварії трапляються частіше. А тому порівняння не можна назвати повністю об'єктивним.

Проте, слід зазначити, що компанію ніхто не зобов'язував публікувати ці дані - Tesla робить це добровільно, і це вже заслуговує на похвалу. Інші автокомпанії поки не йдуть за її прикладом.
Переглядів: 221 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: