DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.45.45
Головна » 2016 » Серпень » 2 » Tesla Motors об'єднується з компанією з виробництва сонячних батарей SolarCity, викупивши її за $ 2,6 млрд
13.30.42
Tesla Motors об'єднується з компанією з виробництва сонячних батарей SolarCity, викупивши її за $ 2,6 млрд

      Компанія SolarCity, яка займається виробництвом сонячних батарей, буде продана автовиробникові Tesla Motors за $ 2,6 млрд, говориться в повідомленні компанії.

У повідомленні SolarCity йдеться, що об'єднання двох компаній дозволить створювати продукти для дому та корпорацій, які поліпшать технології отримання, зберігання і споживання енергії. Зокрема, для цього можуть використовуватися акумулятори, які виробляє Tesla.

«Зараз дуже вдалий час, щоб об'єднати наші компанії: Tesla готується розвивати пристрої для стаціонарного зберігання енергії PowerWall і Powerpack, а SolarCity планує випустити нове покоління продуктів для вироблення сонячної енергії. Об'єднавши зусилля, ми зможемо працювати ефективніше і повністю інтегрувати нашу продукцію один в одного, при цьому пропонуючи клієнтам естетично красиве і просте рішення для отримання і зберігання сонячної енергії: одну установку, один контракт на обслуговування, один додаток для управління». - Відзначили в SolarCity.

За рахунок угоди виробник пристроїв для отримання сонячної енергії отримає доступ до роздрібної мережі Tesla з більш ніж 190 магазинів, де він зможе продавати свої установки. Акціонери SolarCity за підсумками угоди отримають акції Tesla з розрахунку 0,11 звичайних цінних паперів автовиробника на одну акцію SolarCity. Загальна сума операції складе $ 2,6 млрд, компанії розраховують закрити її в четвертому кварталі 2016 року. До цього вона повинна бути схвалена регулюючими органами і акціонерами обох компаній на спеціальних зборах.

Нагадаємо, що SolarCity була створена в 2006 році кузенами Елона Маска Пітером Рівом і Ліндоном Рівом. Сам Маск займає пости голови ради директорів SolarCity і гендиректора Tesla Motors. Автовиробник вперше виступив з пропозицією про придбання SolarCity в червні 2016 року, тоді сума операції оцінювалася $ 2,8 млрд.

Джерело: VC
Переглядів: 151 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: