DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.40.30
Головна » 2017 » Червень » 14 » Tesla Model X - найбезпечніший автомобіль в своєму класі, за версією NHTSA [відео краш-тестів]
13.00.14
Tesla Model X - найбезпечніший автомобіль в своєму класі, за версією NHTSA [відео краш-тестів]

      У електромобілів Tesla є безліч переваг, чимала частина яких пов'язана з безпекою. Причому мова тут не тільки про активну систему безпеки (функції автоматичного управління і запобігання ДТП), а й про пасивну безпеку. Що тут і говорити, якщо автомобілі цього виробника вважаються одними з найбезпечніших в світі.

І ось вам ще одним підтвердженням цього - на цьому тижні Національне агентство з безпеки дорожнього руху в США (NHTSA) за результатами проведення відповідних краш-тестів присвоїло кросоверу Mode X найвищу оцінку (п'ять балів з п'яти можливих) в кожній з категорій і підкатегорій рейтингу безпеки NHTSA. Тобто, Model X став першим автомобілем класу SUV за історію тестів NHTSA, який отримав максимальні бали в усіх категоріях. Як сказано в повідомленні компанії, за оцінними критеріями NHTSA Model X поступається тільки Model S, яка свого часу зламала обладнання для краш-тестів.

В процесі тестування враховувалася ймовірність отримання водієм і пасажирами травм при лобовому і бічному зіткненні, а також ударі ззаду. Відео проведення кожного з випробувань можна подивитися нижче:Відзначимо, що за час проведення тестів машину ні разу не вдавалося перекинути на дах.

У Tesla пояснюють, що така висока безпека Model X в порівнянні з автомобілями класу SUV з ДВС обумовлена природними властивостями конструкції електромобіля. Це, серед іншого, відсутність двигуна під капотом, що дозволило збільшити зону деформації кузова для поглинання енергії при ударі на високій швидкості, а також низький центр тяжіння завдяки блоку акумуляторних батарей під підлогою.

Джерело: Tesla
Переглядів: 80 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: