DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.04.11
Головна » 2017 » Червень » 26 » Tesla має намір запустити власний музичний сервіс
07.00.58
Tesla має намір запустити власний музичний сервіс
      Компанія Tesla, що займається виробництвом електромобілів і систем зберігання електричної енергії, має намір незабаром випробувати новий напрямок бізнесу. Як повідомляють обізнані джерела в музичній галузі, Tesla планує запустити власний потоковий музичний сервіс.

За даними джерел, компанія вже активно проводить переговори з усіма великими музичними лейблами щодо ліцензування контенту. Музичний сервіс буде інтегрований в електромобілі Tesla, які вже оснащені дисплеєм і доступом в інтернет. Поки що немає відомостей, які саме плани у Tesla щодо стріміногово сервісу. Передбачається, що компанія буде пропонувати кілька варіантів сервісу, включаючи веб-радіо на зразок Pandora.

Додамо, між Tesla та Spotify діє угода, за умовами якого автовиробник інтегрує підтримку сервісу Spotify в свої електромобілі, що продаються за межами США. Але, судячи з усього, компанія не зацікавлена ​​в продовженні такої співпраці, а має намір запустити власний схожий сервіс для своїх клієнтів.

 
«Ми вважаємо, що важливо мати винятковий досвід в автомобілі, щоб наші клієнти могли слухати музику, яку вони хочуть, з будь-якого джерела, який вони вибирають», - заявив представник Tesla. «Наша мета - просто досягти максимального щастя для наших клієнтів».

Якщо Tesla дійсно має намір поширювати музику для своїх клієнтів, музичні лейбли будуть задоволені такою співпрацею. У Tesla обсяги поставок вимірюються сотнями тисяч реалізованих електромобілів, на нову Model 3 вже отримано близько 400 тис. попередніх замовлень. Всі ці клієнти є потенційними користувачами музичного сервісу.

Джерело: recode
Переглядів: 80 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: