DVI

Субота, 20.01.2018, 13.00.10
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Tesla купує німецького виробника промислових роботів Grohmann Engineering і планує за два роки наростити випуск електромобілів в шість разів
17.00.37
Tesla купує німецького виробника промислових роботів Grohmann Engineering і планує за два роки наростити випуск електромобілів в шість разів

      Відомий виробник електромобілів Tesla Motors, який нещодавно вперше за три роки отримав квартальний прибуток, оголосив про досягнення домовленості про покупку німецької компанії Grohmann Engineering GmbH, яка спеціалізується на автоматизованих виробничих лініях з випуску акумуляторів і паливних елементів. За умовами угоди, засновник Grohmann Engineering Клаус Громанна приєднається до Tesla як глава нового підрозділу, який буде називатися Tesla Advanced Automation Germany. Фінансова сторона угоди невідома.

У минулому Grohmann Engineering будувала виробничі лінії з випуску акумуляторів для електромобілів компаніям Daimler і BMW.

У Tesla розраховують, що покупка Grohmann Engineering допоможе наростити обсяги випуску електромобілів. Як відомо, раніше компанія заявляла про намір вийти на обсяги виробництва в 500 тис. автомобілів в 2018 році, що в шість разів більше показника нинішнього року (80 тис.). Для досягнення цієї мети, в числі іншого, Tesla планує розширити штат свого німецького підрозділу, найнявши ще близько 1000 інженерів і фахівців технічного профілю, на додаток до 700 працівникам, які перейдуть в компанію з Grohmann Engineering.

Засновник і глава Tesla Motors Ілон Маск назвав покупку Grohmann Engineering першим «істотним» придбанням в історії компанії. Він також зазначив, що зараз його компанія знаходиться на ранніх етапах планування нового заводу в Європі, так званий Gigafactory 2, на якому будуть випускатися акумулятори та автомобілі.

Відзначимо, що за останні чотири роки обсяги випущених автомобілів Tesla виросли на 400% і тепер компанія сповнена рішучості знову показати чотириразове зростання темпів виробництва при скороченому вдвічі часовому відрізку, тобто, за два роки.

Завершення операції, якій ще належить пройти всі необхідні в таких випадках формальності і отримати схвалення німецьких регуляторів, очікується на початку наступного року.

Джерело: The Verge
Переглядів: 240 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: