DVI

Субота, 24.02.2018, 10.12.44
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Tesla і Panasonic будуть разом пускати сонячні батареї на новому заводі в Буффало
07.59.23
Tesla і Panasonic будуть разом пускати сонячні батареї на новому заводі в Буффало

      Компанії Tesla і Panasonic досягли угоди щодо спільного виробництва сонячних панелей на новій фабриці в Буффало. Ця угода, фактично, є необов'язковим листом про наміри, його доля багато в чому буде залежати від рішення акціонерів Tesla щодо покупки SolarCity.

Анонсоване партнерство дозволить компанії Tesla використовувати фотогальванічні осередку і модулі в сонячних системах, які будуть застосовуватися спільно з системами зберігання енергії Powerwall і Powerpack. Ресурси і можливості SolarCity з продажу та встановлення таких систем дозволять компанії Tesla впроваджувати життєздатні енергетичні рішення для житлових і комерційних споживачів. Як очікується, Tesla представить свої нові рішення в сфері енергетики 28 жовтня.

Відзначимо, Tesla і Panasonic вже співпрацюють в плані виробництва батарей на Tesla Gigafactory в Неваді. Нову партнерську угоду розширить поточні операції SolarCity в Буффало.

Нагадаємо, угода купівлі SolarCity компанією Tesla була анонсована влітку. Але для її завершення необхідно отримати схвалення регулюючими органами і акціонерами обох компаній на спеціальних зборах. Останній пункт є скоріше формальністю, ніж реальною перешкодою. Справа в тому, що Елон Маск (Elon Musk) є найбільшим акціонером в обох компаніях. Збори акціонерів для затвердження цього питання заплановані на 17 листопада.

Джерело: The Verge
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: