DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.33
Головна » 2018 » Серпень » 16 » Tesla буде випускати до 1 млн автомобілів до 2020 року
09.36.40
Tesla буде випускати до 1 млн автомобілів до 2020 року
      Як відомо, підсумком минулого кварталу для Tesla став величезний збиток в розмірі $ 742,7 млн, але в цілому квартал можна вважати вдалим, взявши до уваги все, чого компанії вдалося досягти в цьому періоді. В ході прес-конференції глава Tesla Ілон Маск повторив свій прогноз, запевнивши, що вже в цьому кварталі компанія вийде на беззбитковість, а також зробив ще одну дуже гучну заяву.

Маск заявив, що за два роки Tesla має намір наростити обсяги випуску автомобілів до 1 млн штук на рік, тобто приблизно в чотири рази. Глава Tesla розраховує, що до 2020 року два заводи компанії в США будуть випускати близько 600 тис. автомобілів в рік і ще 200 тис. забезпечить фабрика в Китаї. Маск також зазначив, що сумарно ці три заводи зможуть випускати до 1 млн автомобілів на рік.

Треба визнати, що це досить амбітні плани, з огляду на нинішнє хитке фінансове становище, а також постійні зриви термінів - на початку липня компанія вийшла на виробництво п'яти тисяч Model 3 в тиждень, хоча повинна була зробити це ще до кінця 2017 року. Крім того, деякі аналітики і ЗМІ вказували на численні помилки, стверджуючи, що в гонитві за досягненням необхідних обсягів випуску Model 3 компанія не дивиться на витрати.

Ілон Маск ще раз повторив, що в цьому році компанії не знадобиться більше залучати капітал.

Що стосується заводу в Китаї з розрахунковою продуктивністю 500 000 машин в рік, гроші на його будівництво компанія планує взяти у китайських банків, тобто відкрити кредитну лінію.

Джерело: axios
Переглядів: 31 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: