DVI

Субота, 21.04.2018, 07.09.30
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Tesla буде боротися з тими, хто використовує громадські станції Supercharger як парковку
10.06.18
Tesla буде боротися з тими, хто використовує громадські станції Supercharger як парковку
      Буває, що на автомобільних заправках накопичується черга. Іноді доводиться почекати 10-15 хвилин поки доберешся до колонки. І ось ситуація, коли перед вами залишається одна машина. Вона вже заправлена, а власника все ще немає. І ще через 10 хвилин нарешті з'являється неспішна панянка, яка вальяжно прогулюється до авто, повільно розкладає якісь покупки в багажнику і нітрохи не швидше готується до початку руху. Знайоме? На щось подібне тепер скаржаться і користувачі автомобілів Tesla, але на їх «заправках» це виглядає трохи інакше.

Власники преміальних електрокарів можуть безкоштовно користуватися зарядними станціями Supercharger. На жаль, деякі користувачі не розуміють, що місця задумані саме для зарядки, а не паркування. Так, приїхавши на станцію, користувачі бачать, що вільного місця немає, а деякі машини при цьому повністю заряджені. І якби ж то власник не знав, заряджена машина чи ні, але за допомогою програми на смартфоні можна контролювати процес зарядки і коли батарея буде «заправлена», просто переставити автомобіль.

Незадоволені згадували про це і в Твіттері, де Ілон Маск абсолютно не гість. Одному з користувачів він відповів, що знає про проблему і планує якось вплинути на ситуацію. Що саме зробить Маск залишається невідомим. Як припустили користувачі в Мережі, у компанії вже досить напрацювань, для того, щоб машина самостійно зрозуміла, що зарядка закінчена і переїхала на місце для паркування, звільнивши зарядну станцію для інших користувачів. Для цього автомобілі Tesla вже вміють самостійно їздити і знаходити місце на парковці, а для підключення до зарядки без допомоги людей ще в минулому році був показаний прототип спеціального робота.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року покупцям нових машин Tesla доведеться платити за користування електрозаправками.

Джерело: Autoblog
Переглядів: 137 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: