DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.05.54
Головна » 2016 » Вересень » 5 » Тепер у всіх Android-розробників є можливість публікувати бета-версії своїх додатків в Google Play
11.00.23
Тепер у всіх Android-розробників є можливість публікувати бета-версії своїх додатків в Google Play

      На конференції Google I/O, що пройшла в травні цього року, компанія Google оголосила, що збирається спростити процедуру отримання користувачами бета-версій додатків в Google Play. До цього часу, щоб завантажити додаток, який знаходиться в стадії бета-тестування, необхідно було стати тестувальником і вступити в відповідну групу в Google+.

Як відомо, трохи більше місяця тому Google представив новий підрозділ в магазині Google Play - «Тестування бета-версії». Тут користувачі можуть переглядати і встановлювати ігри та програми, які ще не готові до офіційного запуску. Кожне з таких додатків позначається ярликом «тестова версія», а Google попереджає, що програма може працювати нестабільно.

На початковому етапі доступ до нового розділу був тільки на запрошення - компанія ретельно вибирала сторонніх розробників для тестових версій їх програмних продуктів. Тепер же Google дозволяє всім без винятку розробникам подавати заявки на свої програми та ігри для публікації в розділі «Тестування бета-версії». Як повідомили в компанії, на поточний момент було завантажено понад мільйон бета-версій додатків. В даному випадку Google вбиває відразу двох зайців: не тільки збільшує кількість ігор і додатків в Google Play, але і аудиторію, готову тестувати програми і виявляти помилки ще до їх остаточного релізу.

Розробники можуть подати заявку на публікацію програми або гри в розділ «Тестування бета-версії», заповнивши цю форму.

Джерело: The Verge
Переглядів: 109 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: