DVI

Субота, 21.04.2018, 12.48.23
Головна » 2016 » Вересень » 20 » Тепер офіційно: смартфони Google Pixel представлять 4 жовтня. Нові фотографії вказують на майже повну відсутність відмінностей у зовнішності
15.59.53
Тепер офіційно: смартфони Google Pixel представлять 4 жовтня. Нові фотографії вказують на майже повну відсутність відмінностей у зовнішності

      Компанія Google запланувала на 4 жовтня спеціальний прес-захід, на якому, як очікується, в числі інших новинок, анонсують нові довгоочікувані «гуглофони» Pixel X і Pixel XL.

Пошуковий гігант опублікував на своєму офіційному YouTube-каналі короткий тизерний ролик, де демонструється дата проведення заходу, пошуковий рядок, поступово перетворюється в прямокутну рамку, яка нагадує смартфон, а також скорочена версія логотипу Google у вигляді літери «G». Одночасно був запущений сайт madeby.google.com, де демонструються різні фотографії, ув'язнені, знову-таки, в прямокутній рамці. Мало хто сумнівається в тому, що Google відмовиться від використання бренду Nexus для випуску нових смартфонів на користь Pixel і фірмового знака «G», надто вже багато «диму» було за останній час.

За попередніми витоками нам відомо, що смартфони розробляються компанією HTC під кодовою назвами Sailfish і Marlin, хоча запущений пошуковим гігантом рекламний сайт називає творцем апаратів компанію Google. Раніше в Мережі неодноразово з'явилися їх результати тестування в різному тестовому ПЗ і зображення. Останні зображення вказують, дизайн пристроїв в цілому вийшов досить суворим, без надмірностей і прикрашення, і має мало спільного з «унікальним» стилем останніх смартфонів HTC.

Отримані декількома тематичними ресурсами запрошення підтверджують дату і місце проведення презентації, але в них немає ні слова щодо продуктів, які там повинні показати. Можна лише припустити, що пошуковим можливостям в смартфонах приділили особливу увагу.

Попередні чутки вказували, що одночасно з новими смартфонами, які, можливо, вийдуть на ринок під управлінням ОС Android 7.1, покажуть нову версію медіаадаптера Chromecast з підтримкою трансляції відео дозволом 4K, а також референсний дизайн гарнітури віртуальної реальності Daydream VR. Не варто забувати, що «в рукаві» пошукового гіганта є ще месенджер Allo і розумна колонка Google Home, доля яких поки невідома.


Тим часом, в мережі з'явилися нові фотографії, на яких нібито зафіксовані смартфони Pixel X і Pixel XL. Судячи з фото, зовні вони будуть не сильно відрізнятися один від одного.

Джерело: The Verge
Переглядів: 187 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: