DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.38.24
Головна » 2018 » Червень » 13 » Текстові повідомлення в Viber і WhatsApp тепер безкоштовні в роумінгу для абонентів Київстар
15.23.11
Текстові повідомлення в Viber і WhatsApp тепер безкоштовні в роумінгу для абонентів Київстар
      Оператор мобільного зв'язку «Київстар» повідомив, що тепер його абоненти можуть обмінюватися текстовими повідомленнями в роумінгу за допомогою популярних месенджерів Viber і WhatsApp без тарифікації мобільного інтернету. Щоб скористатися новими умовами в роумінгу Київстар, достатньо сплатити пакет мобільного інтернету (100 мегабайт від 35 грн).

Нові умови для спілкування в месенджерах діють в 95 країнах світу для абонентів передплаченої та контрактної форми обслуговування, а також для тих корпоративних абонентів, у яких підключена послуга «Вільний роумінг для бізнесу». Вони поширюються на текстові повідомлення, тоді як обмін фото, аудіо та відео, відеодзвінки тарифікуються відповідно до основних умов.

З деталями пропозиції можна ознайомитися за наступним посиланням.

«За два роки з моменту запуску нових тарифів для роумінгу, ними скористалися мільйони українців. Тільки за травень 2018 роки ми зафіксували зростання кількості роумерів на 11%, в порівнянні з травнем 2017 го. При цьому, вони використовували в 2,5 рази більше мобільного інтернету ніж рік тому», - розповів Олександр Галушко, начальник департаменту додаткових послуг і операторських взаємин Київстар.

Нагадаємо, що Київстар надає послуги мобільного зв'язку в 195 країнах світу за умовами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS - від 1,00 грн (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування). Мобільний зв'язок у роумінгу працює автоматично, як тільки абонент починає користуватися однією з послуг: здійснює дзвінок, відправляє SMS-повідомлення або використовує мобільний інтернет.

Джерело: Київстар
Переглядів: 49 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: