DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.25.41
Головна » 2019 » Січень » 1 » Танцюючий робот-гексапод, створений китайською компанією Robugtix
09.08.51
Танцюючий робот-гексапод, створений китайською компанією Robugtix
      Китайська компанія Robugtix представила робопавука Z6, який вміє знімати відео, підніматися по сходах і забавно «танцювати», але головне - він здатний істотно «зменшуватися в розмірах».

Як повідомляється, робот оснащений шістьма ногами, що складаються з трьох сегментів з моторами. Кожна нога має три ступені свободи, при цьому кінцівки закріплені таким чином, щоб при складанні вони не заважали один одному. Завдяки цьому робот, який в розкладеному стані має габарити 52 × 49 × 17 сантиметрів, може самостійно складатися в акуратний брусок з розмірами 20 × 23 × 13,7 сантиметрів, що дозволяє переносити його навіть в звичайному рюкзаку.


Світло «очей» в центрі корпусу пристрою - це не тільки страхітливе прикраса, а й об'єктив відеокамери. Вона дозволяє знімати відео і транслювати його в режимі реального часу на дисплей спеціального джойстика, який використовується оператором для управління роботом.

Компанія показала кілька прикладів використання робопавука. Як не дивно, що запам'ятався найбільше з них - це «танці». Z6 вміє "запалювати" - звичайно не так, як SpotMini, але виглядає це досить забавно. На демонстраційному відео нижче робот спочатку немов «розминає» свої ноги, а потім починає «давати жару», зберігаючи стійкість завдяки чотирьом кінцівкам і розмахуючи в повітрі двома іншими.

Крім танцювальних умінь, в ролику робопавук демонструє здатність ходити по рівній поверхні (швидкість переміщення в такому режимі складає 30 сантиметрів в секунду) і підніматися по сходах своєрідними перекатами.

Розробники стверджують, що робот також може переносити «невеликі» вантажі, однак на його фотографіях не видно відповідних кріплень; на демонстраційному відео ця можливість теж не відображена.

Наостанок зазначимо, що ні ціна пристрою, ні дата надходження робота в продаж не повідомляються.

Джерело: N+1
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: