DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.32.08
Головна » 2018 » Квітень » 15 » Тайванський інститут ITRI показав на відео прототип згинаємого смартфона з AMOLED-екраном
14.37.19
Тайванський інститут ITRI показав на відео прототип згинаємого смартфона з AMOLED-екраном
      Cмартфони, що згинаються фігурують на сторінках нашого сайту переважно у вигляді патентних заявок, концептів і чуток. Однак сьогодні ми розповімо про цілком реальний прототип на основі гнучкого AMOLED-дисплея, який створили в тайванському інституті ITRI (Industrial Technology Research Institute).

У розгорнутому стані смартфон за габаритами нагадує 7-дюймовий планшет, в згорнутому - невелике портмоне. Так як мова йде про прототип, то навряд чи варто засмучуватися з приводу широких обкантовок екрану і не самого естетичного оформлення шарніра в стилі Lenovo Yoga Book - комерційний продукт напевно буде позбавлений від цих недоліків.
Цікаво, що прототип не складається рівно навпіл, лінія згину проходить нижче центру матриці для того, щоб в згорнутому стані залишалася видима смужка екрану. У цю область екрану будуть виводитися повідомлення та службова інформація, що дозволить не розкривати пристрій кожен раз, щоб перевірити пошту або уточнити поточний час.

Пристрій також розпізнає перехід з одного стану в інший, що дозволяє, наприклад, перегортати зображення просто згинаючи і розгинаючи екран. За даними творців прототипу з ITRI, гнучкий AMOLED-дисплей відрізняється захистом від подряпин і стійкістю до вигинів - його можна скласти 200 тисяч разів з радіусом вигину всього 3 мм без шкоди для матриці. Якщо врахувати, що типовий користувач смартфона активує свій пристрій близько 150 разів на день, в такому режимі гнучкий смартфон пропрацює близько чотирьох років.

Джерело: OLED-Info
Переглядів: 31 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: